top of page

Проект «Відновлюємо спроможність української жіночої мережі для адвокаційної та аналітичної діяльності»

4-місячний проект Жіночої Професійної Ліги (скорочено-Ліга) «Відновлюємо спроможність»,   отримав  у середині жовтня 2022 підтримку через схему регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП), і триває до 30 січня 2023 р. Проект зосереджений на відновленні спроможності української жіночої мережі, яка має 25 років діяльності в аналітиці та адвокації, на національному та міжнародному рівнях; розширення прав та можливостей жінок і мережуванні. 

 

Аналітична та  та адвокаційна діяльність Ліги фокусується на чотирьох основних сферах:

(a) Цілі сталого розвитку (ЦСР);

b) Навчання та освіта дорослих (НОД);

(c) Представлення інтересів та розширенні прав і можливостей жінок в економічній та освітній царині (уповноваження жінок);

(d) Європейська інтеграція (євроінтеграція).

 

Представниці\ки Жіночої Професійної Ліги (Ліга є членом Робочої групи 4 «Контакти поміж людьми» Української Національної Платформи ФГС СхП) професійно працюють у науці, освіті, бізнесі та громадській сфері, та наразі зазнають утиски від наслідків повномасштабної війни росії проти України. Проект має на меті допомогти їм відновити спроможність до аналітичної та адвокаційної діяльності на національному та міжнародному рівнях.

Banner_LPW_Capacity_Site.jpg

​​Ця суб-сторінка сайту створена в рамках проєкту «Відновлюємо спроможність української жіночої мережі для адвокаційної та аналітичної діяльності», який реалізує ГО «Жіноча Професійна Ліга» через схему регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні.

Зміст суб-сторінки є виключною відповідальністю ГО «Жіноча Професійна Ліга» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

3. Відновлення мобільного офісу Ліги


Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Жіноча Професійна Ліга закрила свій офіс та намагалася передислокувати техніку та персонал. Тепер, з урахуванням нових обставин, Ліга йде до відновлення свого мобільного офісу та частково, технічних можливостей.

Наш проект та його напрями:

1. Налагодження зв’язків з партнерами з України та закордону:

 

Ліга активно займається нетворкінгом та вибудовує взаємовигідне співробітництво з потенційними та наявними партнерами. Також, ми підписуємо меморандуми про співпрацю для підтримання плідного прямого діалогу і надалі.

Ті, хто зацікавлені у більш тісній співпраці та партнерстві з Лігою, може звертатися до Олени Лазоренко  email: lpw.network(at)gmail.com та Ніна Чала email: nchala92(at)gmail.com

Укладені під час реалізації проекту меморандуми нижче:

Меморандум Жіночої Професійної Ліги з Salzburg Global Seminar  (Австрія)

Меморандум текст 

 

Меморандум Жіночої Професійної Ліги з

ТОВ "RITO" (Україна)

Меморандум текст

Жіноча Професійна Ліга отримала статус  члена з правом голосу (voting membership) CIVICUS (Альянс діє глобально) ! CRM:0001731 (попередньо Ліга мала статус асоційованого учасника)

Confirmation Letter for voting membership 

Сертифікат

CIVICUS_Membership Org - 2023.png

2. Розширення спроможності до адвокаційної діяльності громадських експертів 

По-перше, нашою лідеркою, Оленою Лазоренко підготовлено електронне видання Посібника з адвокації. Він розроблений задля допомоги громадським експертам та експерткам для організації діалогу з владними інституціями та посилення їхнього впливу на прийняття рішень в Україні. Посібник включає у себе як інформацію, що може стати у нагоді організаціям громадянського суспільства, так і практичні кейси з таких сфер: цілі сталого розвитку, навчання та освіта дорослих, уповноваження жінок та європейської інтеграції.

По-друге, Посібник виданий в електронному форматі та оприлюднений на суб- сторінці сайту Ліги та видавництві у січні 2023 року.

Посібник доступний онлайн за посиланням: Олена Лазоренко. Адвокація: практичний посібник для громадських експертів. Київ: Видавництво “Стилос”, 2023. 85 с. [Електронне видання]

 

По-третє, заплановано поширення інформації про цей Посібник  та його практичні кейси серед зацікавлених сторін (включаючи РГ4 УНП СхП та РГ 6 УС ПГС) шляхом е-розсилки та проведення заходів у гібридному форматах (синхронні або асинхронні).

 Заходи з поширення інформації про нову е-публікацію  


Віртуальна вебінар-презентація Посібника (синхронний захід)

 

23 січня 2023 року відбувся онлайн вебінар-презентація Посібника з адвокації.

Перегляньте відеозапис події на нашому YouTube каналі


Презентації спікерів та короткий звіт вебінару-презентації від 23.01.23 доступні на сайті в Анонсах.

Віртуальні відео-презентації кейсів Посібника (асинхронний формат) у січні 2023

Захід об'єднаний назвою «Кращі практики адвокаційної діяльності жіночих організацій»

Кожній авторці кейсу було запропоновано підготувати відео-презентацію кейсу, і ми розмістили підготовлені відео-презентації на  Youtube-каналі Ліги LPW Network.

Детальніше про це читайте та дивіться тут 

Асинхронні віртуальні та очні заходи з презентацій Посібника та його кейсів.

До організації асинхронних заходів з просування інофрмації про нову електронну публікацію та кейси у січні 2023 долучилися наші колеги та колежанки з Києва, Харкова та Львова:

 

Лідер заходів - Родіон Колишко  (Київ, віртуально)

Лідерка - Світлана Гапоник ( Харків, очно)

Лідер- Іван Кульчицький (Львів, віртуально)

bottom of page