top of page
аоао.jpg

Історія створення

У січні 2018 ГО «Жіноча Професійна Ліга» (скорочено – Ліга)  оголосила про старт роботи нової внутрішньої програми  Ліги, яка отримала назву «Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі» (далі - як Спільнота).

Спільноту заснували Олена Лазоренко та Валентина Легка (на фото ).

Наша візія

Спільнота допомагатиме розвитку підприємницьких навичок жінок, сервісу у сферах економіки, науки, культури, громадянського суспільства і освіти,  а також, сподіваємося, стане інтелектуальним патронажем для бізнесу.

Наша мета

Сприяти формуванню національної екосистеми з розширення прав та можливостей жінок, з підтримки жіночого бізнесу та інтелектуальних форм діяльності в країні.

Внутрішні комунікаційні канали Спільноти для її членів:

  • Закрита Facebook група  Women Entrepreneurship (WE)\Жіноче Підприємництво 

  • е-пошта: communitylpw(at)gmail.com

  • три розсилки (Listserv): е-розсилка для бізнес-групи Спільноти Ліги \BusCommunity LPW; е-розсилка для  групи інтелектуалів  Спільноти Ліги\SmartCommunityLPW ; Загальна спільна е-розсилка для всєї Спільноти Ліги\Community LPW.  

 

Статус в Спільноті

Станом на 2021 і з планами на 2022 рік – усі Лігіонерки та радниці є учасницями нашої Спільноти (й усі профілі є у закритій Facebook групі  "Women Entrepreneurship (WE)\Жіноче Підприємництво").

Зараз в Спільноті визначились два основні статуси – це Експерт Спільноти та  Замовник і\або Спостерігач.  З усіма Експертками Спільноти при Лізі Ви можете познайомитися на сторінці сайту  "Експерти". Усі експерти та спостерігачі  Спільноти поєднують професійну кар’єру з громадською діяльністю в Лізі, а також можуть бути членами інших організацій громадянського суспільства. 

Експерт\ка Спільноти – це фахівці з бізнес- консультування, розвитку підприємницьких навичок, тощо або інтелектуального дорадництва. Надавачами такого сервісу для Спільноти (pro bono або в рамках грантових проектів Ліги) можуть будуть учасники мережі Ліги (див. умови членства в Лізі на сторінці сайту "Членство") та запрошені фахівці. 

Пропозиція для учасників мережі Ліги – розробка (за бажанням) самостійно свого профіля Експерта на цьому сайті . Як зробити свій профіль, читайте тут: Як зареєстуватися на сайті. Ось інструкція

 

Проєкти Спільноти

Портфолио инженера-технолога

Лютий 2022. ЗМІНИ у нашій внутрішній комунікації в мережі Ліги, які ми погодили на 2021 Загальних Зборах (27.12.21\28.01.22) та на засіданні Правління 4.02.22, а саме, започаткування додаткових е-розсилок для бізнес-групи Спільноти Ліги та групи інтелектуалів Спільноти Ліги.

  • Зараз у е-розсилці для бізнес-групи \ Listserv BusCommunity LPW  декілька джерел: власні анонси\бріфи Жіночої Професійної Ліги у бізнес-тематиці  та інша інформація від нашої участі \ членства в інших мережах та платформах. 

  • Е-розсилка для групи інтелектуалів Спільноти Ліги \  Listserv SmartCommunity LPW такі джерела: власні анонси\бріфи Жіночої Професійної Ліги у сферах соціальних досліджень та адвокації щодо євроінтеграції, ЦСР, представлення інтересів жінок, навчання дорослих, креативної економіки та суспільства, а також партнерська інформація.

  • Усі розсилки йдуть мовою оригінального повідомлення.

STG_Banner_EN.jpg

2021 -2022 рр. Для жінок-підприємниць  - формування делегації на SheTrade Global Dubai (13-15 лютого  2022). У делегації   беруть участь від Ліги: Олена Лазоренко, Ніна Чала, Олена Кудряшова, Тетьяна Власова, від свого бізнесу - Ольга Коцюбальская та Тетьяна Абрамова. Деталі у блогах на цьому сайті.  

2019 р. : вдалим першим проектом Спільноти був проект жіночого менторства у 2019р., який мав назву «Women Mentoring Walk & Talk» (Жіноча менторська прогулянка і бесіда, скорочено “Walk & Talk”), що відбувся за підтримки міжнародного альянсу громадських організацій CIVICUS. 

На фото наші ментори: Олена Лазоренко (лідер), Олена Кудряшова (бізнес), Валентина Легка (громадська сфера), Світлана Оліфіра (освіта), Ольга Гомілко (освіта), Людмила Филипович (наука) зі стажерками 10.03.2019 у Києві.

Проект був розроблений таким чином, щоб забезпечити унікальні типи взаємодій з кар'єрного наставництва, спрямовані на просування як менторів, так і стажерів, а також для зміцнення зв'язків між різноманітними професійними інституціями. Менторський проект фокусується на темі розбудови професійної кар’єри жінки. Ліга є першою громадською організацією в Україні, яка розробила жіночу пілотну міжсекторальну наставницьку програму для стажерок, котрі хочуть розвиватися і зростати в одній з 4-х сфер: науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності. Ментори (які працюють в одній з цих сфер та є учасницями Спільноти Ліги) пропонували власний досвід і поради, щоб підтримати стажерку у взаємодії з професійними інституціями і мережами, ставши дзеркалом і зразком для наслідування.

Відео першого етапу жіночого менторського пілотного проекту 

Розповсюдження досвіду менторства \ Презентація під час наукової конференції Marie Curie Alumni Association Conference ‘Researchers meet Innovators’ 20.04.2019

bottom of page